Iz prakse za praksu - Dejan Pavlović, Niš 19.10.2018. - UDRUZENJE OČEVA
post-template-default,single,single-post,postid-349830,single-format-video,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose | shared by themes24x7.com-ver-1.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_top,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Na 24. Oktobarskim susretima u socijalnoj zaštiti koji su se održali u Nišu od 18-19. okobra 2018. godine na temu „Roditeljstvo – dar, teškoća, šansa“ svoje izlaganje je imao Dejan Pavlović, stručni radnik, predsednik Udruženja očeva koji je predstavio problematiku institucionalne zaštite roditeljstva u razvodnom i postrazvodnom periodu, uzroke, posledice i rešenja ovakvih pojava, a sve na osnovu iskustva očeva, majki, dece, baka, deka, stričeva, tetaka, novih partnera i ostalih, njih oko 1000 koji su se do sada obratili Udruženju.